بیوگرافی مرتضی جعفرزاده

چکیده ای از بیوگرافی مرتضی جعفرزاده

بیوگرافی مرتضی جعفرزاده

نام: مرتضی جعفرزاده کرمانجی

تاریخ تولد: 1365

محل تولد: شیروان

حرفه: خوانندگی

مرتضی جعفرزاده متولد سال 1365 در شهر شیروان است. وی در سن 20 سالگی مدرک فوق دیپلم خود را از دانشگاه دریافت کرد و بعد از آن اقدام به یادگیری موسیقی کرد. مرتضی جعفرزاده نخستین سازی که یادگیری آن را آغاز نمود ساز دوتار بود که راه ورود او را در زمینه موسیقی هموار کرد. وی با سعی و پشتکار توانسته است در این زمینه موفق شود.

خانواده مرتضی جعفرزاده خانواد‌ه‌ای اهل هنر دارد و پدر و پدربزرگ او دو تار می‌نواخته‌اند و او هم این ساز را انتخاب کرده است. به جز خانواده، اساتیدی که مرتضی جعفرزاده در کنار آن‌ها آموزش دیده است هم بسیار مهم بوده اند.

ازدواج مرتضی جعفرزاده

از ازدواج مرتضی جعفرزاده اطلاعاتی در دسترس نیست

زمان شروع فعالیت مرتضی جعفرزاده

 شروع  کار مرتضی جعفرزاده در سال 1391 و با ارائه آلبوم ولات بود. این آلبوم به وسیله شبکه 2 قوچان معرفی شد و مخاطبان استقبال خوبی از آن کردند. به علت علاقمندی مخاطبان به کارهایش، مرتضی جعفرزاده توانست آلبوم بعدی را در سال 1393 به نام مزگین منتشر کند و به‌عنوان خواننده‌ای دوست داشتنی معرفی شود. در سال 1394 هم او موفق به ارائه آلبوم زندانی شد که به‌عنوان یکی از بهترین آلبوم‌های او محسوب می شود. در سال 1395 مرتضی جعفرزاده آلبوم بریندار را به بازار عرضه نمود که آلبومی متفاوت محسوب می شود و محبوبیت این خواننده  را دو چندان کرد.

از جمله آهنگ‌های مرتضی جعفرزاده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

داداشی ، ساقی ، زندانی ،  سیگار ، نسخ ، مادر

دانلود تمام آهنگ های مرتضی جعفرزاده (فول آلبوم)

لطفا نظر خود را بنویسید

نظر با ارزش شما پس از تایید مدیر نمایش داده می شود.